Dieta Wegetariańska – Fabryka Siły

Kilka z Was zaczęło mnie pytać o dietę wegetariańską z Fabryki Siły. Ja też staram się ograniczać mięso. Bardzo fajnie, że pytacie o taką dietę. Na pewno przysłuży się to planecie. Oczywiście Fabryka Siły układa takie diety. Informacje możecie znaleźć na ich stronie :

„Układamy diety wegetariańskie, wegańskie oraz wykluczające gluten i laktozę. Warunkiem jednak jest dobry stan zdrowia oraz brak dodatkowych wykluczeń lub alergii pokarmowych. Stosowanie diety bezglutenowej czy bezlaktozowej wiąże się z koniecznością stosowania wymienników standardowych produktów. Dodatkowo na etapie wypełniania ankiety prosimy o zaznaczenie w notatce do dietetyka, czy wykluczenie danego składnika wynika z osobistych preferencji, czy też z potwierdzonej alergii lub nietolerancji. ”

Ale wiadomo, że każdy chce zobaczyć jak wygląda to w praktyce. Jeśli chodzi o same efekty na diecie i jak ona wygląda możecie przeczytać tutaj na moim blogu. Natomiast jeśli chodzi o posiłki to bardzo często miałam bez mięsa i bardzo się z tego cieszyłam. Zdarzały się nawet takie dni w diecie, że były totalnie bez mięsa. (oczywiście jeśli jesteście zwolennikami jedzenia mięsa to możecie sobie zażyczyć, że chcecie je codziennie. Oczywiście możecie też mieć dietę w 100 % wegetariańską bądź wegańską. Kwestia tego jak będzie wyglądać nasza dieta zostaje w ankiecie, którą wypełniamy przed otrzymaniem diety. W sumie fajnie to opisuje Wojtek na tym kanale.

Jak wypełnić ankietę i na co zwracać uwagę.

Dieta Wegetariańska – Fabryka Siły

Wracając do naszej diety z Fabryki Siły. Dokładniej jej wegetariańskiej wersji czego dotyczy wpis. Ja dzięki ich przepisom nauczyłam się gotować dużo rzeczy bez mięsa. Nawet dania obiadowe co było dla mnie dużym zaskoczenie. Makaron z ciecierzycą, zapiekane warzywa z fetą czy ziemniaczana zapiekanka to moje ulubione dania. Również śniadania bardzo mi się podobały. Dużo przepisów na owsianki i naleśniki zarówno na słodko jak i na wytrawnie. Baza przepisów jest tak duża, że nie znudzą Wam się na pewno te dania , a dużym plusem jest to, że kaloryczność będzie dostosowana pod Wasz cel dietetyczny obrany w ankiecie. Podsumowując jemy smacznie, wege i chudniemy. A poniżej jak zwykle kilka fotek wege posiłków z Fabryki Siły : 

makaron z warzywami i fetą

Dieta Wegetariańska - Fabryka Siły

Domowa tortilla z guacamole i warzywami

Dieta Wegetariańska - Fabryka Siły


1 komentarz

Letni vege obiad - Skuteczne odchudzanie - Pokonaj Nadwagę · 16 czerwca, 2021 o 9:17 am

[…] sprawdzonej diety wegetariańskiej ? Przeczytaj ten wpis na moim […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *