Kalkulator Kalorii oblicz swoją dietę

Deficyt kaloryczny to podstawa odchudzania – na pewno dużo razy to słyszałaś. Jak go wyliczyć ? Najlepiej użyć wzorów albo wypróbować Kalkulator Kalorii jest to bardzo proste i intuicyjne urządzenie. Na stronie wpisujesz swoje dane takie jak waga, wzrost, wiek , płeć i stopień aktywności. Otrzymujesz wynik ile kalorii musisz spożywać by przytyć, schudnąć lub utrzymać wagę. Dzięki temu wiesz ile kalorii spożywać by osiągnąć swój cel. W tym kalkulatorze macie aż 8 poziomów aktywności więc można wyliczyć sobie dość dokładny wynik.

Kalkulator Kalorii

Kalkulator Kalorii jak używać

Poniżej wrzucam Wam jak wygląda okienko, w którym wpisujemy swoje dane by wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Wszystko jest na prawdę proste i szybkie.

Kalkulator kalorii

Wynik, który otrzymamy będzie dla nas bardzo przydatny ponieważ pozwoli nam dobrać w przyszłości dla siebie odpowiednią kaloryczność diety czy jadłospisu.

Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda wynik obliczeń.

Kalkulator Kalorii oblicz swoją dietę

Całość to jakaś minuta roboty. Jeżeli chcesz ułożyć swoją dietę na własną rękę to jest to urządzenie dla Ciebie. Zdecydowanie warto go chociaż przetestować dla zabawy. Moim zdaniem jest to jeden z dokładniejszych kalkulatorów kalorii jakie można znaleźć w necie.

Jeżeli miałaś podejście do liczenia zapotrzebowania ręcznie przy użyciu wzorów i było to dla Ciebie czarną magią to jest to rozwiązanie dla Ciebie. Pamiętaj ! Wynik, który wyliczysz nie jest jednoznaczny z chudnięciem. Czasami trzeba obserwować swój organizm tydzień lub dwa na danej kaloryczności i dopiero wtedy zobaczyć czy chudniemy. W razie czego wynik po takim okresie możemy korygować.

Dajcie znać czy testowałyście go i jak Wam się podoba.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *