Jakie gumy do ćwiczeń dla kobiet ?

gumy do ćwiczeń dla kobiet

Jesteś zabiegana i nie masz czasu chodzić na siłownię? Wstydzisz się ćwiczyć w grupie, a chcesz schudnąć? Najlepiej czujesz się w swoich 4 ścianach? Jeśli te stwierdzenia Cię dotyczą to znaczy, że trening w warunkach domowych jest dla Ciebie. Trenując w domu łatwiej jest wygospodarować chociażby 20 minut na szybki trening pomiędzy przygotowaniem obiadu, a wstawieniem prania. Warto więc podjąć decyzję o rozpoczęciu treningów po domowemu.

Jak osiągnąć w domu efekty ćwiczeń jak na siłowni?

Czy ćwicząc w domu możesz osiągnąć takie efekty jak podnosząc ciężary na siłowni nie wydając przy tym kroci na sprzęt do domowej siłowni? Możesz! I przy tym nie zbankrutujesz i nie zagracisz domu sprzętem fitness. Tu z pomocą przychodzą gumy treningowe, które zmieścisz do małego woreczka i wydasz na zestaw gum do ćwiczeń mniej niż 200 zł.

Co znajdziesz w zestawie gum oporowych k-sport?

W zestawie gum oporowych k-sport znajdziesz 4 wzmocnione gumy treningowe o różnych oporach od 7 do 57 kg. Z takiego zestawu bardzo łatwo dobierzesz do siebie opór i stopień trudności ćwiczeń w zależności do tego czy jesteś zupełnie początkująca czy zaawansowana. Każdy dobierze coś dla siebie.

Dlaczego gumy oporowe mogą zastąpić trening z ciężarami?

Jakie gumy do ćwiczeń dla kobiet ?

Trenując z gumami oporowymi również trenujemy z ciężarem jak na siłowni. Tutaj gumy stanowią ciężar poprzez tworzenie oporu. Robiąc więc przysiady z gumą o najwyższym oporze robisz to samo ćwiczenie jakim byłby przysiad ze sztangą z obciążeniem 50kg. Robiąc odwodzenia nóg w klęku podpartym ćwiczysz pośladki tak jakbyś ćwiczyła je z ciężarem na siłowni (np. przy wykopach na wyciągu dolnym). Każde ćwiczenie robione na siłowni możesz zastąpić gumami oporowymi! To wszystko za mniej niż 200 zł i w zaciszu własnego domu, wystarczy zaopatrzyć się w zestaw gum treningowych k-sport. Takie gumy zajmują tak mało miejsca, że mogą podróżować z Tobą wszędzie, w walizce nie zajmują więcej miejsca niż para skarpet. Teraz już nie ma żadnych wymówek!

Jakie gumy do ćwiczeń dla kobiet ?

Jeśli nie wiesz jak trenować z gumami oporowymi z pomocą przyjdzie Ci Youtube, na którym znajdziesz mnóstwo filmików z ćwiczeniami z gumami. Poniżej masz przykładowe filmy z treningami

Pamiętaj. Efekty osiągniesz jeśli połączysz treningi ze zbilansowaną dietą. Więcej o skutecznej diecie przeczytasz tutaj.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *