Fabryka Siły dla kobiety czy warto ?

Często piszecie do mnie pytania czy faktycznie warto brać dietę z Fabryki Siły dla kobiety ?

Większość z Was piszę, że to wygląda na dietę „typowo dla facetów” , nie chcecie chodzić na siłownie, ani budować mięśni. 

Po pierwsze, żeby zbudować mięśnie potrzeba wielu lat treningów na siłowni ze zwiększaniem obciążenia. Więc jeśli pochodzisz na siłownię pół roku to nie będziesz kulturystą. Wpłynie to tylko pozytywnie na Twoje zdrowie i poprawi ogólny wygląd sylwetki. O wielkich mięśniach możesz zapomnieć 🙂

Po drugie nie jest to dieta „typowo dla facetów”. Kobiety jak najbardziej z powodzeniem korzystają z ich planów dietetyczno – treningowych. Fabryka siły jest jak najbardziej również dla kobiet.

Jako dowód macie poniżej kilka zdjęć dziewczyn, które schudły i raczej nie stały się kulturystkami 🙂

Fabryka Siły dla kobiety czy warto ?Fabryka Siły dla kobiety czy warto ?

Dietę z Fabryki Siły testowałam kilka miesięcy i mogę się wypowiedzieć na jej temat. O moich efektach możecie przeczytać tutaj.

Naprawdę są to normalne plany dietetyczne z ujemnym bilansem kalorycznym (w przypadku redukcji) dostosowane na podstawie ankiety pod nasze wymogi.

Dieta dopasowana dla nas z założeniami realizacji celu. Jesz produkty, które lubisz i chudniesz/ robisz formę. Naprawdę warto spróbować tym bardziej, że miesiąc takiej diety to niecałe 80 zł.

Fabryka Siły dla kobiety czy warto ? Jak z ćwiczeniami ?

Tak jak pisałam wcześniej jeśli boisz się siłowni fabryka siły układa też plany treningowe bez sprzętu do wykonania w domu. Ewentualnie możesz napisać, że np ćwiczysz z trenerkami z Youtube jak Agata Zając (swoją drogą super treningi). Więc nie masz wymówki, że nie będziesz chodzić na siłownię. Możesz wykupić u nich samą dietę i ćwiczyć w domu z Agatą czy Chodakowską.

Panel diety jest mocno intuicyjny i dostępny również w formie apki na telefon więc każdy może korzystać z diety po swojemu. Jak wygląda cały panel diety możecie zobaczyć na filmie z kanału zrzucbrzuch.

Myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie jeśli chcesz schudnąć, nie chcesz liczyć kalorii i kombinować co zjesz. Ktoś zrobi to dla Ciebie, a trener prowadzący w panelu diety jest dla Ciebie zawsze dostępny. Piszesz pytanie i do 24 h dostajesz wyczerpującą odpowiedź.

Zdecydowanie polecam zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *