Fabryka Siły – efekty diety

Kiedyś testując diety online pisałam Wam o diecie z Fabryki Siły. Dla przypomnienia dodam tylko, że testowałam dietę bebio oraz dietę kalkulator kalorii.net. Niestety jakoś nie przekonałam się do nich. Zachęcona opinią na jednym damskim blogu postanowiłam trochę zmienić swoje podejście do treningów. „Tuptane” treningi z Chodakowską zamieniłam na bardziej siłowe i zmieniłam swoją dietę na właśnie tą z Fabryki. Na początku bałam się, że będzie to ryż z kurczakiem i wyciskanie na klatę 😀 ale mega się zdziwiłam. Oczywiście nie poleciałam się od razu zapisać na siłkę. Cała ta sytuacja z covid wymusiła trenowanie w domu.

Kupiłam sobie zestaw hantli i jeden gryf z obciążeniami. Mamy w domu trochę miejsca więc zorganizowałam sobie jedno pomieszczenie do ćwiczeń. Cały sprzęt można w razie potrzeby schować by zajmował mniej miejsca.

Jeżeli chodzi o plany treningowe z fabryki siły to fajne jest to, że trenerzy układają nam plan pod taki sprzęt jakim dysponujemy albo nawet jak go nie mamy. Jak to wygląda w praktyce ?

Fabryka Siły – plan treningowy

Wpisujemy w ankiecie jaki mamy sprzęt i taki dostajemy też trening. (oczywiście jeśli wybierzemy opcję dieta + plan treningowy) możemy też wybrać samą dietę ale o tym później.

Ja właśnie zaznaczyłam w ankiecie, że mam hantle, sztangę oraz mogę użyć np do ćwiczeń krzesła. To wystarczyło ponieważ posiadają oni w swojej bazie tak dużo ćwiczeń, że trener bez problemu ułożył mi plan treningowy składający się z dwóch dni treningowych.

Coś takiego sobie kupiłam jakby ktoś pytał. Koszt około 80 zł na allegro w zależności od obciążeń.

Fabryka Siły - efekty diety

 

Mam dwa treningi, które robię na przemian (są między nimi dwa dni przerwy). Ćwiczenia, które mi dobrali to na przykład – przysiady z hantlami, wykroki, wyciskania na barki , ćwiczenia na biceps. Są też ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciała jak na przykład pompki. Mam nie dużo obciążeń bo hantle maksymalnie mogą mieć po 10 kg każdy (ja robię po 5 kg) i na gryf maksymalnie 20 kg. Wystarcza to w zupełności do zrobienia domowego treningu siłowego dla kobiet. I od razu zaznaczam Wam, że od takiego treningu nie będziecie mieć od razu mięśni jak Pudzian 🙂 Też się tego zawsze bałam. Tak naprawdę trening z obciążeniami dla kobiet to samo dobro. Pozwala wysmuklić sylwetkę i ujędrnić ciało.

Wracając do diety i moich efektów od maja mniej więcej jakoś wtedy pisałam Wam wpis, że zaczynam z dietą Fabryki siły.

Fabryka Siły – efekty

Na chwilę obecną wygląda to tak :

Fabryka Siły - efekty diety

Udało mi się schudnąć 5 kg, wzmocnić mięśnie brzucha i poprawić sprawność fizyczną oraz zaprzyjaźnić się z treningiem siłowym. Dźwigam trochę większe obciążenia i moja skóra stała się jędrniejsza. Bardzo polubiłam przysiady z obciążeniem. Oczywiście od czasu do czasu zrobię sobie jakiś trening skakany z Youtuba bądź od Chodakowskiej. Jeśli chodzi o dietę to jestem bardzo zadowolona.

  • codziennie inne posiłki 
  • menu zmienia się co tydzień
  • 4-5 posiłków dziennie (decyzja należy do nas wystarczy napisać do trenerów)
  • jeśli czegoś nie lubię to zmieniają mi to danie z diety
  • dużo dań na słodko (takie lubię najbardzej)
  • dużo dań wegetariańskich (możemy oczywiście zdecydować się tylko na takie dania jeśli ktoś nie lubi mięsa)
  • możliwość diety dla Par jeśli nasz (mąż, chłopak, partner też chce schudnąć) mamy wtedy te same posiłki więc nie gotujemy dla dwóch osób osobno.
  • urozmaicone posiłki, nie ma mowy o ryżu z gotowanym kurczakiem.

Poniżej macie kilka moich fotek jak sobie gotowałam, czasem też wrzucam coś na bloga.

Fabryka Siły - efekty diety Fabryka Siły - efekty diety

Fabryka Siły - efekty diety

Tak tak w diecie pojawia się pieczywo, ziemniaki 🙂 I bardzo dobrze. Mamy czasem nawet kanapki. To jedzenie bardzo mi pasowało bo nie czułam się jakbym była na jakiejś restrykcyjnej diecie.

Fabryka Siły – efekty podsumowanie

Od maja do początku września udało mi się schudnąć 5kg i poprawić ogólny wygląd sylwetki. Ktoś powie, że to mało, ktoś, że średnio. Najważniejsze jest to, że ja jestem zadowolona i to się liczy najbardziej. Po okresie testowania różnych diet w sieci Fabrykę Siły mogę polecić z czystym sumieniem. Nie dziwie się, że tyle osób w sieci ją chwali (oczywiście trzeba przestrzegać tej diety i trenować). Nie ma nic za darmo 🙂 Ale zdarzając ich plany dietetyczne, obsługę klienta i jakość portalu oraz aplikacji stwierdzam, że jest to najwygodniejszy i najpewniejszy sposób, żeby schudnąć. 

Dodatkowo jeśli chcecie bonusowe darmowe dni na diecie to możecie skorzystać z tego promocyjnego linka poniżej :

Fabryka Siły - efekty diety

 


1 komentarz

Jak policzyć kalorie na diecie ? - Skuteczne odchudzanie - Pokonaj Nadwagę · 23 sierpnia, 2021 o 11:29 am

[…] na przykład kilka dni). Nikt w dwa dni nie przytyje, ani nie schudnie. Dlatego warto jest by nasz plan dietetyczny z ujemnym bilansem kalorycznym trwał kilka tygodni. Dzięki temu uzyskamy efekty takie jak […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *