Najlepszy catering dietetyczny – użyj Dietly

Często piszę Wam tutaj na blogu o tym jak skutecznie schudnąć. Pisałam Wam już kilka razy na temat planów dietetyczno – treningowych z różnych firm. Np Fabryki Siły czy Bebio. Oczywiście można też próbować schudnąć samemu jeśli ktoś pozna wiedzę na ten temat i będzie miał wystarczająco samo zaparcia.

Istnieje jeszcze trzecia opcja. Dla wszystkich, którzy lubią gotowe rozwiązania czyli catering dietetyczny. Jest to opcja najdroższa z wszystkich ale zdecydowanie najwygodniejsza i najskuteczniejsza. Dostajemy gotowe posiłki przygotowane przez dietetyków i kucharzy w tak wyliczonej kaloryczności by osiągnąć  swoje efekty. Niezależnie od tego czy będzie to odchudzanie czy budowa masy mięśniowej. Posiłki na każdy dzień będziecie mieć dostarczane każdego dnia wprost do Waszych drzwi. Nie musisz gotować, zmywać i nic liczyć, ważyć. W trakcie trwania cateringu dietetycznego oni robią dosłownie WSZYTSKO za Ciebie !

Najlepszy catering dietetyczny jak go wybrać ?

Ciekawym rozwiązaniem jest wyszukiwarka cateringów dietetycznych Dietly.pl dzięki niej możesz sobie porównać kilka rodzajów cateringów i wybrać odpowiedni dla siebie.

Najlepszy catering dietetyczny - użyj Dietly.pl

Nie musisz szukać cateringu na osobnych stronach poszczególnych firm. Dzięki tej porównywarce wyniki wyszukiwania będą zawierać wszystkie wiodące firmy cateringowe.

 Jak to działa ?

Najpierw wypełniasz szybką ankietę na temat swojej płci, wagi , wzrostu oraz wieku. Potem podajesz swój poziom aktywności fizycznej i cel diety (schudnąć, nabrać masy , utrzymać wagę). Podajesz swoje preferencje żywieniowe np. wegetarianin, weganin (do wyboru jest kilkanaście opcji). Na końcu wybierasz miasto z którego jesteś. I właściwie tyle. Otrzymujesz swój wynik kaloryczny i proponowane cateringi. Tobie pozostaje wybrać najlepszy dla siebie.

Najlepszy catering dietetyczny - użyj Dietly.pl

Powyżej macie obrazek jak wygląda przykładowy wynik z ankiety dietetycznej. Naszym zadaniem jest tylko porównać sobie ceny, opinie i ewentualne gratisy przy danym cateringu. Jeśli myślisz o cateringu dietetycznym to Dietly.pl jest najlepszym rozwiązaniem. Pomoże Ci wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Korzystałyście kiedyś z cateringów ?

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *