Obecnie w internecie możemy znaleźć bardzo dużo stron oferujących diety online. Należy również do nich Dietmap.pl jednak jest sporo rzeczy, które wyróżnia tą dietę na tle innych. Dlatego też postanowiłam przetestować tą dietę i napisać Wam czego możecie się spodziewać. Dzisiaj każdy praktycznie ma przy sobie smartfon z dostępem do internetu, a właśnie Dietmap.pl oferuje dodatkową aplikację na smartfony. Jednak o tym za chwilę.

Dietmap.pl moja opinia

Dietmap.pl moja opinia

Ten plan dietetyczny jest preferowany dla osób zabieganych jak również dla każdego kto chce schudnąć ale nie wie jak. Bardzo często słyszymy o przeliczaniu kalorii, układaniu diet itp. Taki plan dietetyczny będzie zrobiony specjalnie dla Was przez trenera. 

Boisz się, że dostaniesz jakąś dietę wygenerowaną przez automat ? Nic z tych rzeczy!

Przed otrzymaniem diety wypełniamy dokładnie informacje o sobie oraz cel diety. Następnie wybieramy rodzaj diety. Jest to bardzo fajne udogodnienie ponieważ inne portale narzucają swoją dietę jeśli chodzi o produkty. Tutaj możemy wybrać z wielu różnych diet. Ale o tym za momencik.

Dietmap.pl moja opinia

Do wyboru jak widać mamy diety : wygodne, tanie, zbilansowane, cukrzycowe czy wegetariańskie.

Moim zdaniem jest to duże udogodnienie i ciekawe rozwiązanie ponieważ możemy stosować popularną dietę pod okiem ekspertów. Po wybraniu diety czas na nasze pomiary oraz informacje o nas.

Dietmap.pl moja opinia

Dzięki tym informacją mamy 100% pewności, że plan będzie dopasowany pod nas. W mojej opinii Dietmap.pl na prawdę dopasowuje wszystko pod, a dodatkowo możemy w trakcie modyfikować plan. Portal ma naprawdę pokaźną bazę przepisów dzięki czemu nie możemy narzekać na nudne dania i monotonnie. Jeśli chcesz jeść fajnie, zdrowo i kolorowo to ta dieta jest dla Ciebie. Zapomnij o jałowym kurczaku z ryżem na parze. Albo zamień go na przykład na bananowe placuszki owsiane, które wyglądają tak –

Dietmap.pl moja opinia

 

Jak widać każdy posiłek w naszej przyszłej diecie będzie miał podaną kaloryczność i podział makroskładników. Naszym obowiązkiem jest tylko gotować , jeść i chudnąć 🙂 W bazie portalu jest ponad 2000 przepisów. Ja testuję tą dietę od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Już 3 kg w dół, a nie chodzę głodna i nie siedzę godzinami w kuchni.

Moim zdaniem Dietmap.pl to dieta dla każdego kto chce zawalczyć o lepszy wygląd pod okiem specjalistów, a nie ma pieniędzy na trenerów personalnych. Właśnie jakie koszty ?!

Najtańsza wersja diety zaczyna się już od 29,99 zł. Więc za niecałe 30 zł mamy kompletny plan diety na miesiąc.

Dietmap.pl moja opinia

Dietmap.pl aplikacja moja opinia

Jeszcze kilka słów o aplikacji, która jest mega plusem tego planu.

Cała funkcjonalność portalu czyli, przepisy, kalkulatory dostępna będzie w Waszym telefonie po pobraniu aplikacji. Dodatków, możemy również za pomocą tej aplikacji modyfikować dietę nie włączając komputera. Trafne rozwiązanie ponieważ pamiętam, że na innych dietach musiałam co chwilę latać do komputera i coś sprawdzać. Możemy na przykład przeglądać dietę robiąc zakupy dzięki czemu kupimy wszystkie potrzebne produkty.

Dietmap.pl moja opinia

Te wszystkie czynniki muszą gwarantować sukces w odchudzaniu. Aczkolwiek powinniśmy pamiętać, że dietę należy przestrzegać. Bez motywacji i przestrzegania diety nawet najlepsi trenerzy i suplementy Wam nie pomogą. Pamiętajcie najpierw dieta potem trening i suplementy, a efekty będą na pewno !

Dietmap.pl moja opinia

 

Oprócz dobrze dobranej diety warto również wspomóc się suplementami. Na mnie zadziałał moring slim formula .

 

 

 


6 komentarzy

Martyna · 25 września, 2019 o 10:51 am

Obecnie jestem na ich diecie 3 miesiąc i już 5 kg w dół. Fajne jest to, że są ciekawe i smaczne przepisy i nie chodzę głodna. Mają dużą baze wymienników produktów. Ogólnie w tej cenie super sprawa. Wiadomo trzeba przestrzegać diety ale efekty są.

Skuteczne oraz szybkie odchudzanie – Mój blog o SEO i SEM · 24 maja, 2019 o 5:48 pm

[…] z dobrym skutkiem pokonana, aczkolwiek to wszystko zależy od wielu czynników (sprawdź również: dietmap.pl opinia). W głównej mierze najistotniejsze jest to, że skuteczne odchudzanie tak de facto nie jest […]

Skuteczne oraz szybkie odchudzanie – Mój blog o SEO i SEM · 27 maja, 2019 o 6:02 pm

[…] pokonana, aczkolwiek to wszystko uzależniony jest od wielu czynników (warto także zobaczyć: dietmap.pl opinia). Między innymi bardzo ważne jest to, że skuteczne odchudzanie tak naprawdę nie jest możliwe […]

Skuteczne oraz szybkie odchudzanie · 28 maja, 2019 o 6:25 pm

[…] pokonana, aczkolwiek to wszystko uzależniony jest od wielu czynników (warto sprawdzić: dietmap.pl opinia). W głównej mierze najbardziej istotne jest to, że skuteczne odchudzanie tak de fakto nie jest […]

Skuteczne oraz szybkie odchudzanie | Blog poświęcony SEO · 31 maja, 2019 o 5:45 pm

[…] skutkiem pokonana, aczkolwiek to wszystko uzależniony jest od wielu czynników (zobacz również: dietmap.pl opinia). W głównej mierze najistotniejsze jest to, że efektywne odchudzanie tak realnie nie jest […]

Ochudzanie przy niskiej aktywności. - Skuteczne odchudzanie - Pokonaj Nadwagę · 10 września, 2019 o 12:00 pm

[…] Skuteczne oraz szybkie odchudzanie | Blog poświęcony SEO o Dietmap.pl moja opinia […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *