Jak schudnąć po urlopie ?

Urlop to dla wszystkich czas wyczekiwany cały rok, jednak bardzo często okazuje się, że po urlopie potrzebna nam jest dieta. Dlaczego ? Dwa tygodnie słodkiego lenistwa, często z dobrym niezdrowym jedzeniem i alkoholem. Najgorzej jak jesteśmy w hotelu z opcją all inclusive w tym przypadku wiele osób wraca z dodatkowymi kilogramami. Wielu z nas po powrocie do domu stwierdza, że czas ze sobą coś zrobić. Też tak miałam kilka lat temu po wakacjach kiedy wstydziłam się swojego ciała na plaży. Wróciłam do domu i stwierdziłam, że biorę się za siebie.

To dobry okres, żeby zrobić coś ze sobą. Jesteśmy wypoczęci, mamy dużo energii i naładowany akumulator. Idealne warunki by ruszyć z kopyta.

Jak schudnąć po urlopie ?

Jak schudnąć po urlopie ? Od czego zacząć ?

Najlepiej wszystko zaplanować krok po kroku i zwrócić uwagę na kilka kwestii :

  • Taktyka małych kroków, wyznaczaj cele możliwe do realizacji. Lepiej realnie schudnąć 2 kg w miesiąc niż założyć 10 kg i nie schudnąć wcale.
  • Dobrze zaplanuj co będziesz robić. Pomyśl o racjonalnej diecie i aktywności fizycznej.
  • Jeżeli przed urlopem w miarę zdrowo się odżywiałaś to po powrocie do zdrowego stylu życia wszystko wróci do normy po około 2 tygodniach.
  • Po powrocie warto ograniczyć ilość węglowodanów w diecie.
  • Pamiętaj o nawodnieniu. Powinnaś pić minimum 2 litry wody dziennie.
  • Odchudzanie to nie sprint tylko maraton. Powoli do celu. Nie porzucaj diety jeśli nie widać efektów. Czasami pierwsze pojawiają się dopiero po 3 tygodniach.
  • Waż się, mierz i obserwuj swoje ciało. Byle nie codziennie. Raz na 3 dni wystarczy. Pamiętaj by robić to rano i na czczo.

Jeżeli nie wiesz jak się do tego zabrać masz mętlik w głowie ? Poszukaj pomocy u specjalistów.

Nie będę tutaj mówić, że jedna dieta jest lepsza , druga gorsza. Poczytaj i wybierz dobrą dla siebie. Zarówno jedna jak i druga działa i będziesz pod opieką trenera i dietetyka.

Jak schudnąć po wakacjach ? Dieta online.

Ja testowałam dwie. Jedną sama odkryłam, drugą polecił mi mój brat. Obie są skuteczne, kwestia tylko co Tobie pasuje. Jeżeli w temacie odchudzania jesteś totalnie zielona i nie chcesz zagłębiać tematu to lepiej skorzystać z pomocy. Druga sprawa jest taka, że taki plan pokaże Ci na przyszłość jak się odżywiać i co robić by chudnąć. Reasumując zajrzyj sobie pod te dwa adresy i poczytaj.

Ja byłam zadowolona stosując Bebio od Ewy Chodakowskiej , natomiast mój brat stosuje dietę Fabryki Siły . Obie te diety są bardzo przyjazne dla użytkownika. Nawet najbardziej zieloni będą wiedzieli jak je stosować i osiągną efekty takie jak na przykład na tym instagramie .

Wybór należy do Ciebie, zawsze można wykupić sobie taki plan żywienia na miesiąc i sprawdzić czy nam to odpowiada czy nie.


1 komentarz

Jak nie przytyć na wakacjach ? - Skuteczne odchudzanie - Pokonaj Nadwagę · 29 czerwca, 2021 o 8:50 am

[…] Jeżeli już przytyłaś na urlopie to tutaj masz kilka trików jak schudnąć po urlopie. […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *