Omlet śniadaniowy, gdzie szukać inspiracji ?

Oczywiste jest już chyba, że jednym z filarów odchudzania jest dieta , a jak dieta to przepisy kulinarne. Często jednak bywa tak, że zmieniamy swoje nawyki żywieniowe i sami gotujemy, a zaczyna brakować pomysłów. Skąd wtedy brać inspiracje do kolejnych dań ? Zdecydowanie z pomocą przychodzi internet. Najciekawsze przepisy ja właśnie tam znajduję. Przede wszystkim warto zajrzeć na kulinarne blogi fit takie jak na przykład mój 🙂

Dobrym źródłem informacji będzie również facebook czy instargam. Bardzo często tam lądują codziennie nowe przepisy. Blogerzy często udostępniają również swoje ebooki za darmo. Na taką okazję trafiłam własnie ostatnio na zrzucbrzuch.com dlatego postanowiłam się z Wami podzielić. Możecie zgarnąć u nich ebooka z darmowymi przepisami na 5 omletów śniadaniowych. Znajdziecie tam między innymi przepis na najbardziej wypasiony omlet twarogowy ever !

Omlet śniadaniowy, gdzie szukać inspiracji ?

Moim zdaniem jest to najlepszy przepis w necie na twarogowego omleta 🙂 Jest to najlepszy omlet śniadaniowy .Oprócz tego macie tam jeszcze 4 inne przepisy. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej :

omlet śniadaniowy

Nie pozostaje nic innego jak wykorzystać okazję i pobrać sobie tego ebooka. Kto wie może też kiedyś zrobię swojego dla Was.

Obecnie wielu kulinarnych blogerów udostępnia swoje przepisy zarówno na blogach jak i na kanałach youtube więc możliwości mamy spore. Wystarczy obserwować kilku z dobrymi przepisami, a nowości będziemy dostawać na bieżąco.

Skąd jeszcze brać przepisy ?

Jeżeli jesteście totalnie zieloni w temacie i nie wiecie jak się do tego zabrać to jest jeszcze jedna opcja. Możecie skorzystać z gotowej ułożonej diety. Ktoś ułoży wszystko za Was, a w rezultacie dostaniecie gotowe posiłki na każdy dzień inne. Tak działa na przykład dieta z Fabryki Siły, która testowałam i o której pisałam Wam tutaj.

Więcej przeczytacie na ich stronie, możecie również zobaczyć przykładowe posiłki z ich diety. Również jest to źródło inspiracji dodatkowo uczymy się jak powinno wyglądać zdrowe menu każdego dnia. Ja właśnie dzięki takim planom dietetycznym stawiałam swoje pierwsze kroki w temacie zdrowego odżywiania.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *