Ebook – Słodycze bez cukru

O tym, gdzie szukać fit przepisów pisałam już Wam na blogu tutaj ale dzisiaj trochę rozszerzę ten wpis. Oczywiście fajnym, źródłem przepisów są również ebooki z przepisami i taki właśnie wpadł ostatnio w moje ręce. Tym razem temat dotyczy przysmaków jakimi są słodycze bez cukru . Ja bardzo lubię poznawać nowe przepisy i wykorzystywać je w swojej kuchni dlatego sięgnełam po tą pozycję.

W ebooku macie 17 przepisów na fit słodycze za 12,99 zł. Całość to 67 ston wraz z składnikami, policzonym makro i opisem przygotowania posiłków. 

Ebooka możecie kupić tutaj.

słodycze bez cukru

Prezentuje się to tak jak na zdjęciu powyżej. Każdy przepis macie wyliczony i opisany jak widać na fragmencie ebooka.

Ja po kilku dniach gotowania tych smakołyków mam już swoich faworytów. (mąż zresztą też) jego ulubione to fit rafaello 🙂

Dzięki tej pozycji mam nowe przepisy, które mogę wplatać sobie bez problemu do jadłospisu albo używać ich jako zdorych przekąsek. Pamiętajcie jednak, że słodycze bez cukru pomimo, że zdrowe to również mają kalorie. Dlatego jeśli ktoś jest na diecie redukcyjnej i liczy kcal to taką przekąskę nawet mały kawałek musi liczyć do swojego dziennego bilansu.

Skład wszystkich przepisów jest bardzo dobry więc z powodzeniem możecie dawać je swoim dzieciom 🙂


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *