Gdzie szukać fit przepisów ?

O tym, że dieta jest podstawą odchudzania czy zdrowego stylu życia nie trzeba chyba nikomu. Od nas zależy, na jakiej „diecie” będziemy czy jakie posiłki będziemy spożywać. Jednak skąd brać inspirację dla swoich posiłków? Można oczywiście skorzystać z gotowej diety online i otrzymywać gotowe menu na każdy dzień. Ale co w przypadku, jeśli chcemy po prostu zmienić nawyki żywieniowe? Gdzie szukać inspiracji oraz pomysłów na fit przepisy?

Obecnie Internet jest potężną skarbnicą wiedzy, więc tutaj znajdziemy najwięcej informacji. Jest tu pełno porad dietetycznych jak również gotowych przepisów na fit dania. Możemy korzystać z różnych blogów, kanałów youtube czy profili społecznościowych. Możliwości są spore od nas tylko zależy jak je wykorzystamy.

Ja osobiście bardzo często korzystam z facebooka, instagrama i blogów, a trochę rzadziej z kanałów na Yt.

W tym wpisie chciałabym Wam pokazać moje ulubione blogi i stronki gdzie być może same znajdziecie dużo inspiracji oraz ciekawych fit przepisów na swoje fit dania.

Jeśli chodzi o facebooka to polecam Wam profili – Fitprzepisy.pl codziennie wrzucają kilka przepisów zarówno na desery jak i dania obiadowe czy śniadania i kolacje.

Jeśli chodzi o blogi to jeden z moich ulubionych, czyli Zrzucbrzuch.com blog prowadzi para fit miłośników już od paru dobrych lat. Znajduję tam bardzo dużo fajnych dietetycznych przepisów, szczególnie fajne mają przepis na dania typu Fit Fast Food. Możecie u nich znaleźć przepisy na przykład na Fit Burgery czy Fit Kebab.

Gdzie szukać fit przepisów ?

 

Kolejny blog na, który warto zwrócić uwagę to Truskawkowa Fiesta. Jest to bardzo duża baza fit przepisów, która stale rozwijana jest przez autorkę.

Gdzie szukać fit przepisów ?

Kanał Youtube, na który zaglądam od czasu do czasu to Skutecznie.Tv nie jest on typowo dietetyczny, ale bardzo często autorka robi lżejsze wersje dań i deserów.

Zapraszam do lektury i szukania inspiracji 🙂

A Wy macie jakieś swoje ulubione blogi?  Jeśli macie miejsca gdzie szukać fit przepisów ?

Piszcie w komentarzach.


2 komentarze

Bediet Ewy Chodakowskiej opinia - Skuteczne odchudzanie - Pokonaj Nadwagę · 16 stycznia, 2020 o 12:49 pm

[…] produkty się nie marnują : jeśli dziś mam pół awokado to jutro w rozpisce jest przepis z kolejną […]

Tosty z bananem, malinami i czekoladą - Skuteczne odchudzanie - Pokonaj Nadwagę · 26 lutego, 2020 o 10:44 am

[…] się by w przyszłości pojawiało się więcej fit przepisów jeśli spodoba się Wam taki cykl. Podoba się Wam przepis […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *