Fabryka Siły dla kobiety ? Czy warto ?

Wiosna ruszyła chyba już na dobre więc wrócił temat odchudzania i formy na lato. Dodatkowo rząd ogłosił, że branża fitness będzie mogła wystartować już 29 maja. Oczywiście możemy znaleźć już działające siłownie. Jeśli jednak czekacie do końca maja to warto pomyśleć o planie działania. Spora część osób przez całą pandemię była aktywna. Niestety duża część osób pogłębiła swoje problemy z nadwagą. Może właśnie otwarcie siłowni będzie dobrym bodźcem, żeby zadbać o siebie na nowo. Dodatkowo raczej po 29 maja większość z nas będzie już po pierwszej dawce szczepionki przeciw Covid-19. Będzie to dodatkowy czynnik, którzy pozytywnie przemawia za powrotem do aktywności.

Oczywiście pisałam Wam tutaj nie raz, że podstawą odchudzania jest dieta oraz aktywność fizyczna. Jeżeli chodzi o aktywność to tutaj wybór macie dowolny. Ważne, żeby starać się uprawiać ją codziennie. A co z dietą ? Zdaję sobie sprawę, że większość moich czytelników to kobiety. I właśnie w środ kobiet panuje przekonanie, że dieta z Fabryki Siły nie jest za bardzo dla kobiet ? Mylicie się! Dlaczego ? Przeczytaj dalej

Fabryka Siły dla kobiety ? Czy warto ?

Sama byłam stosowałam dietę z Fabryki Siły i udało mi się schudnąć. Akurat w przypadku tej diety nie dzieliła był jej na męską czy damską. Jest to po prostu smaczna i zbilansowana dieta połączona z opieką dietetyka online. Nie musisz wcale chodzić na siłownie i wcale nie urosną Ci męskie muskuły 🙂 No chyba, że chcesz to wtedy trzeba wybrać w ankiecie, że chcesz robić masę mięśniową. Uwierz jednak, że do robienia masy trzeba dużego zewnętrznego bodźca w postaci zwiększania obciążeń. Trzeba naprawdę sporo wysiłku i konkretnego planu treningowego, żeby zacząć budować mięśnie. Druga sprawa, że raczej robi się to miesiącami, a nie z dnia na dzień 🙂

Wracając do diety z Fabryki Siły. Myślę, że fajnie przedstawione jest to na blogu Martyny :

Jak sama pisała ona trenuje z Agatą Zając  z Youtube. Od czasu do czasu robi treningi siłowe.

Oczywiście są to treningi z jakimiś obciążeniami ale raczej w formie fitnessowej. Każdy kto ćwiczył z Agatą wie o co chodzi. Dlatego, to jest tylko przykład, że możesz ćwiczyć z Agatą Zając, biegać , chodzić na siłownię , spacerować czy nawet na boks. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mieć przy tym dietę z Fabryki Siły, która mocno wspomoże nasze odchudzanie.  Jeśli jeszcze Cię to nie przekonało to może przekona Cię to jak wyglądają posiłki ?

Tutaj jest super opisane jak wyglądają śniadania z Fabryki Siły. Nie chce Ci się czytać ? To patrz na to:

Fabryka Siły dla kobiety ?

Fabryka Siły dla kobiety ? Czy warto ?

Mnie właśnie wizja takich pyszności przekonała również do diety z Fabryki Siły. Na ich stornie znajdziecie dużo metamorfoz innych. Oczywiście, trzeba też dać coś od siebie. Przestrzegać diety i trenować czy uprawiać jakaś aktywność. Ale tak jest wszędzie. Nie wierzcie w jakieś cud suplementy. Szkoda, waszej kasy i zdrowia. Owszem można używać suplementów ale do wsparcia odpowiedniej diety i treningów.

Fabryka Siły dla kobiety ? Dla Par ? Czy warto ?

Pandemia spowodowała również, że dużo ludzi zaczęło tyć parami 🙁 Jeżeli razem chcecie się wziąć w garść nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z diety dla par z Fabryki Siły. O tym przeczytacie tutaj.

Jeżeli chcecie zmotywować swojego faceta to polecam Wam przeczytać wywiad z Przemkiem na temat diety z Fabryki Siły i jego efektów. Wywiad znajdziecie tutaj. A efekty jego ciężkiej pracy tutaj :

Fabryka Siły dla kobiety ? Czy warto ?

Jak wygląda cały panel diety i przykładowe menu z posiłkami możecie zobaczyć na tym filmiku

Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało w komentarzach albo na meila.

 

 


1 komentarz

Posiłki z Fabryki Siły - Skuteczne odchudzanie - Pokonaj Nadwagę · 25 maja, 2021 o 11:25 am

[…] Ostatnio coraz częściej pytacie mnie od dietę z Fabryki Siły. Większość pytań dotyczy jedzenia na diecie. Wiadomo, każdy chce jeść smacznie, zdrowo i bez monotonii. Wpis ten jest kontynuacją poprzedniego. Jeśli jesteś na blogu pierwszy raz zajrzyj najpierw tutaj. […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *