Posiłki z Fabryki Siły

Ostatnio coraz częściej pytacie mnie od dietę z Fabryki Siły. Większość pytań dotyczy jedzenia na diecie. Wiadomo, każdy chce jeść smacznie, zdrowo i bez monotonii. Wpis ten jest kontynuacją poprzedniego. Jeśli jesteś na blogu pierwszy raz zajrzyj najpierw tutaj.

Bardzo często pytacie się jakie możecie mieć przykładowe posiłki na diecie z Fabryki i jak wygląda ta dieta „od kuchni”. Dużo zależy od tego jak wypełnicie ankietę przed dietą. Ankieta to nic innego wytyczne dla dietetyka, który będzie dla nas układał dietę.

Tam właśnie też możemy określić :

  • ile będziemy chcieli jeść dziennie posiłków.
  • ile czasu chcemy poświęcić na ich przygotowanie.
  • jakie mamy sprzęty kuchenne do ich przygotowania.
  • który posiłek będzie w formie lunchboxa do pracy.

Bardzo fajnie wyjaśnione jak wypełnić ankietę krok po kroku możecie znaleźć na filmie poniżej :

Posiłki z Fabryki Siły

Wracając do naszych posiłków. Testowałam kilka diet ale moim zdaniem obok bebio Chodakowskiej jest to jeden ze smaczniejszych jadłospisów. W ankiecie możemy wybrać, że chcemy mieć przez dwa tygodnie każdy inny posiłek i tak będzie. Posiłki będą różnorodne i dostosowane pod nasz cel. Będziecie mieli dobraną kaloryczność i makroskładniki pod siebie,  smacznie na talerzu. Jak wyglądają przykładowe posiłki ? Możecie zobaczyć na kilku blogach. Zresztą wrzucę Wam tutaj kilka fotek i same ocenicie czy te posiłki wyglądają jak dietetyczne 🙂

Posiłki z Fabryki Siły Posiłki z Fabryki Siły Posiłki z Fabryki Siły Posiłki z Fabryki Siły Posiłki z Fabryki Siły Posiłki z Fabryki Siły

Macie tutaj przykładowe śniadania , obiady , kolacje. Naprawdę jest w czym wybierać. Dzięki korzystaniu z takiej diety dużo posiłków na stałe zagości w Waszej kuchni. Jest to dobry sposób, żeby nauczyć się nowych dań. Ja już po osiągnięciu efektów i tak wracałam do ich dań. Tak bardzo spodobały mi się przepisy. Przepis na zapiekany schab z pieczarkami robię często w weekend dla męża i dzieciaków.

Posiłki z Fabryki Siły koszty

Często pytacie ile kosztuje ta dieta ? Najtańsza wersja na miesiąc to 89,99 zł za plan treningowo dietetyczny albo 69,99 zł za samą dietę. Oczywiście jeśli weźmiecie na dłuższy okres to wychodzi taniej. Moim zdaniem 90 zł za dietę na miesiąc i pokaźną bazę nowych przepisów to nie dużo. Jeśli zobaczycie efekty można potem przedłużać plan i dostawać nowe posiłki dostosowane pod Was.

Posiłki z Fabryki Siły

Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne

W razie pytań jak zwykle piszcie do mnie na pokonajnadwage@gmail.com


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *