Dieta z internetu: tak czy nie?

Dieta z internetu: tak czy nie?

Pandemia u wielu z nas odbiła się nadprogramowymi kilogramami. Wiele osób myśli więc o przejściu na dietę. Przeszukując internet możemy znaleźć kilka rozwiązań: dieta z internetu, dieta online czy gotowy jadłospis. Jak się w tym odnaleźć i jaką diete z internetu wybrać dla siebie? Podpowiemy Wam co warto wybrać.

Gotowy jadłospis z internetu

Czym charakteryzuje się gotowy jadłospis? Żeby go pobrać lub kupić nie musisz podawać żadnych danych typu waga, wzrost, aktywność fizyczna. Takie gotowe jadłospisy nie dą dobrane indywidualnie, ale najczęsciej można wybrac konkretną kaloryczność z kilku dostępnych. Tutaj musimy wykonać sami małą pracę bo musimy się dowiedzieć jaka kaloryczność jest dla nas dobra. Najczęściej na takich stronach z gotowymi jadłospisami mamy proste kalkulatory przy pomocy których w minutę obliczymy odpowiednią kaloryczność. Przykładem takich gotowych jadłospisów mogą być jadłospisy na stronie ZRZUCBRZUCH. Na tej stronie możesz też pobrać kilka darmowych jadłospisów. Obejrzyj je klikając w zdjęcie:

Dieta z internetu: tak czy nie?

A może dieta online?

Kolejną opcją diety z internetu jest dieta online. Różni się od gotowego jadłospisu tym, że tutaj wypełniami ankietę, aby dietetycy dobrali dietę indywidualnie do nas. Najczęściej wystarczy podać wagę, wiek, wzrost i krótko opisać poziom swojej aktywności w ciągu dnia. W tego typu diecie można tez wykluczyć produkty spożywcze, których nie lubimy. Taka dieta online jest bardziej skrojona pod nas. Dietetycy monitorują tez nasze efekty i w razie potrzeby modyfikują dietę na bieżąco. Godną polecenia opcją diety online jest dieta z FABRYKI SIŁY. Kliknij TUTAJ i odbierz nawet 90 gratisowych dni diety!

Dieta z internetu: tak czy nie?

Czy warto kupic dietę online lub gotowy jadłospis?

Zawsze warto inwestować w swoje zdrowie więc jeśli zastanawiacie się nad jakąś dietą zachęcamy chociaż raz spróbować jednej z opisanych opcji.  Może się okazać, że decyzja o wykupieniu diety online lub gotowego jadłospisu zmieni Wasze życie.

Więcej na temat diety online przeczytasz tutaj.

Szukasz innej diety? Przeczytaj wpis o diecie Vitalia.pl 

 


1 komentarz

Dieta po świętach - jak się do tego zabrać ? - Skuteczne odchudzanie - Pokonaj Nadwagę · 14 grudnia, 2021 o 7:53 am

[…] się co mogę zrobić po świętach. Jak zaplanować swoje odchudzanie. Może poczytać o jakiejś diecie ? Bardzo dobrym rozwiązaniem są diety […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *